عصر آذربایجان

گزارش خبر

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:

1395/08/09

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.
آيت‎الله شيخ علي خاتمي در خطبه‎هاي نماز جمعه هفته گذشته اظهار داشت: شنبه هشتم آبان ماه به عنوان روز نوجوان و روز بسيج دانش‎آموزي و بزرگداشت ياد و خاطره شهيد فهميده است که امام خميني (ره) لقب افتخار آميز رهبر را به وي عنايت کرده و مقام معظم رهبري نيز بر اين روز تأکيد دارند تا به اين روز توجه ويژه شده و با روش‎هاي مختلف ياد و نام و منطق اين شهدا در جامعه جاري و ساري شود. وي افزود: 36 هزار نوجوان که نظامي نبوده و داراي تکليف قانوني و صنفي نبودند به عشق اسلام و انقلاب، کلاس درس و مدرسه را تعطيل کرده و در سنگرها براي دفاع از انقلاب اسلامي و تماميت ارضي نظام جمهوري اسلامي ايران به شهادت رسيدند. خطيب جمعه زنجان ادامه داد: توجه به بسيج دانش‌‏آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي است. نماينده ولي فقيه در استان زنجان اضافه کرد: هشتم آبان روز پدافند غير عامل است، دفاع امر فطري بوده و دشمن در دو حالت مستقيم و غير مستقيم وارد جنگ مي‎شود، جنگ فرهنگي يکي از راه‎هاي غير مستقيم است که آسيب‏‌پذير کردن زيرساخت‎هاي کشور از اهداف دشمنان در اين جنگ محسوب مي‎شود که ضروري است مسير مقاوم‎سازي و اصل ايمن‎سازي رعايت شود. خاتمي تصريح کرد: آمريکا گزينه جنگ نظامي را روي ميز داشت، اما هنگامي که متوجه ناکارآمدي آن شد، با حمله فرهنگي و از بين بردن زيرساخت‎هاي اساسي کشور وارد عرصه جنگ با نظام اسلامي شده است. وي توضيح داد: 10 آبان سال 58، سالروز شهادت شهيد اول محراب آيت‎الله قاضي طباطبايي، لنگر انقلاب آذربايجان است که توسط منافقين به شهادت رسيد. امام جمعه زنجان با اشاره به اول ماه صفر به عنوان روز ورود اهل بيت به شام، گفت: آيت‎الله قاضي طباطبايي در کتاب تحقيقي و با استفاده از 400 منبع ثابت کرده است که اول صفر روز ورود اهل بيت به منطقه شام است.همچنين سوم ماه صفر سالروز ولادت امام محمدباقر(ع) که شاهد حادثه کربلا بودند، است. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، وي با بيان اينکه دشمن راه‎ها و ترفندهاي خود را براي مقابله با نظام اسلامي عوض کرده است، تشريح کرد: اگر ديروز دشمن هواپيماي مسافربري و سکوهاي نفتي را هدف قرار مي‎داد و ما را با اسلحه شيميايي تهديد مي‎کرد، امروز روش‎هاي خود را تغيير داده، به طوري که امروز استراتژي آمريکا، نابودي نظام اسلامي است. سخت و صعب‎العبور مشغول مرزداري هستند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها