عصر آذربایجان

گزارش خبر

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:

1395/08/02

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

به گزارش عصرآذربايجان، حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم. وي با اشاره به اينکه در صورت عقب‌نشيني از مواضع به طور قطع در ساير زمينه‌ها به ايران فشار وارد مي‌کنند، يادآوري کرد: همچنين به اين ترتيب به ساير فناوري‌ها چشم طمع ‌مي‌دوزند تا از اين رهگذر همه افکار و مواضع‌شان را بر ملت ما تحميل کنند. قريشي بر ضرورت استقامت و تقويت روحيه مقاومت در مقابل استکبار جهاني تاکيد کرد و بيان داشت: اين روحيه بايد به نسل جديد کشورمان نيز به بهترين شکل انتقال پيدا کند. اين مدرس حوزه و دانشگاه برگزاري مناظره‌ بين نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري آمريکا و مطالب مطرح شده در بين دو نفر را مورد اشاره قرار داد و گفت: مطالب مطرح شده به معناي واقعي کلمه رسوايي بزرگي براي آنها به شمار مي‌رود. قريشي فرا رسيدن هفته تربيت بدني را مورد اشاره قرار داد و ضمن بيان اينکه ورزش در دين مبين اسلام نيز به عنوان يکي از مهم‌ترين مسائل مورد توجه قرار گرفته است و آحاد مردم به آن سفارش شده‌اند، گفت: قدم برداشتن در اين زمينه سلامت جامعه را تضمين مي‌کند. امام جمعه اروميه اجراي طرح جمع‌آوري قليان‌سرا در استان را مورد اشاره قرار داد و ضمن حمايت از اين اقدام دولت گفت: استعمال دخانيات به معناي واقعي کلمه در هر جامعه‌اي آفت به شمار مي‌رود. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي اقدامات نيروي انتظامي استان را در اين زمينه نيز قابل توجه و ارزشمند دانست و يادآوري کرد: به اين ترتيب براي حفظ سلامت جامعه قدم‌هاي بلندي برداشته شده است. اين مدرس حوزه و دانشگاه در پايان توصيه‌هاي اخلاقي را مورد توجه قرار داد و يادآوري کرد: رعايت مسائل شرعي مانند محرم و نامحرم و توجه به شئونات اسلامي ضروري است. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در جمع نخبگان اظهار کرد: يادآوري خوي خصمانه غرب عليه ايران اسلامي و لزوم استفاده از توان و ظرفيت نخبگان در کشور از جمله بيانات مهم رهبر معظم انقلاب در اين ديدار بود که بايد مورد توجه مسئولان و مردم قرار گيرد. وي همچنين با اشاره به قرار گرفتن در هفته ورزش و تربيت بدني گفت: مسئولان بايد الزامات ورزش همگاني را در جامعه گسترش دهند تا مردم همه بتوانند براي سلامتي خود و سلامتي جامعه ورزش کنند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها