عصر آذربایجان

گزارش خبر

گروه‌هاي تکفيري توسط آمريکا و با کمک آل سعود فرماندهي مي‌شوند

امام جمعه اردبيل:

1395/08/02

امام جمعه اردبيل گفت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني آنها را با کمک آل‌سعود و مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.

گروه خبر: امام جمعه اردبيل گفت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني آنها را با کمک آل‌سعود و مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.
آيت‌الله سيدحسن عاملي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته شهر اردبيل اظهار داشت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني و کارگرداني آنها را با کمک مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.وي افزود: داعش و گروه‌هاي مشابه آن به نيابت از آمريکا و رژيم صهيونيستي در راستاي اهداف آنها در حال جنگ با ملتهاي منطقه هستند و به جنگ و غارتگري، کشتار، ويرانگري و فساد مشغول هستند و متاسفانه سفيران رعب و وحشت و ترور آمريکا و صهيونيست‌ها، تمام اين جنايات را به نام اسلامي مرتکب مي‌شوند که کاملا از اين اقدامات ضدانساني و مغاير با ارزش‌هاي انساني و الهي و اسلامي مبرا است. نماينده ولي فقيه در استان اردبيل از وجه المصالحه شدن خون انسانهاي بي‌گناه در دست استکبار جهاني و دولتهاي همراه به شدت انتقاد کرد. آيت‌الله عاملي بيان کرد: آنها براي رسيدن به منافع نامشروع خود و براي فرسوده کردن ايران و حزب‌الله و تخريب زيرساخت‌هاي سوريه، عراق و يمن از هيچ جنايتي ابا ندارند. امام جمعه اردبيل تصريح کرد: آل‌سعود و وهابيت بهترين ابزار در دست آنها براي رسيدن به اين اهداف شوم است چون آنها غير از وهابيت همه را مشرک و مهدورالدم مي‌دانند و هر چقدر بيشتر بکشند بيشتر احساس ثواب مي‌کنند و هيچ عذاب وجداني آنها را نمي‌گيرد. وي گفت: وهابيت تنها گروه به ظاهر اسلامي است که معتقد است هدف وسيله را توجيه مي‌کند و با اين اعتقاد ابواب بزرگترين جنايات براي بشريت باز مي‌شود. نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري از دعوت آل سعود و دولت ترکيه از آمريکا براي دخالت در سوريه و يمن انتقاد و مسئوليت تلفات حملات اخير آمريکا در سوريه و يمن را متوجه حکومتهاي اين دو کشور دانست. به گزارش عصر آذربايجان به نقل از تسنيم، آيت‌الله عاملي با اشاره به حجم بسيار سنگين تبليغات منفي در زمينه آزادسازي موصل گفت: 20 هزار نيروي بسيجي اهل سنت که در حشد الشعبي عضويت دارند در اين آزادسازي حضور دارند و طبق بيانيه دولت عراق بعد از آزادسازي نيز جز نيروهاي دولتي کسي حق ورود به موصل را ندارد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

گروه‌هاي تکفيري توسط آمريکا و با کمک آل سعود فرماندهي مي‌شوند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني آنها را با کمک آل‌سعود و مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.

خط مقاومت در منطقه شکست‌ناپذير است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه و امام جمعه اردبيل گفت: برخلاف نظر آمريکايي‌ها و برخي کشورها در باب حضور ايران در جنوب عراق بايد به صراحت گفت که اين حضور همراه با معنويت و اقبال خود عراقي‌هاست و به هيچ وجه با اسلحه و زور نيست.

آمريکايي‌ها نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: رأي به ترامپ افتضاح براي آمريکايي‌ها بود چرا که آنها ديگر نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند.

دولت و مجلس به نقض برجام از سوي آمريکا واکنش نشان دهند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: از دولت انتظار مي‌رود در برخورد با صاحبان حقوق‌هاي نجومي خارج از نوبت و در اسرع وقت پرونده‌هايي را تشکيل و آن را تحويل مراجع قضايي دهند.

نمايندگان مجلس و دولت براي نرخ گاز در مناطق سردسير تصميم‌گيري کنند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اردبيل از نمايندگان مجلس و دولت خواست به خاطر شدت برودت هوا در مناطق سردسير و مصرف بيشتر گاز، براي برخورداري از تخفيف ويژه در نرخ گاز تصميم‌گيري نمايند.

9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: 9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي در کشور بود.

اتصال راه‌آهن آذربايجان به استان موجب توسعه در منطقه مي‌شود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل از دستور اخير دولت مبني بر ممنوعيت تخريب خانه‌هاي خريداري شده حريم شيخ صفي به شدت انتقاد کرد و گفت: با وجود کارگزاراني که چنين تصميماتي را به دولت القاء مي‌کنند، دولت محترم احتياج به هيچ دشمن ديگري ندارد.

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت و از دشمنان سر سخت صهيونيسم بود.

ترامپ دستورات خطرناکي براي اقتصاد و حقوق بشر صادر مي‌کند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ به سرعت در حال محقق کردن وعده‌هاي انتخاباتي خود است و دستوراتي که براي اقتصاد و امنيت جهاني و حقوق بشر خطرناک است، صادر مي‌کند.

حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است.

ترامپ نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود در اين کشور است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ که سرنوشت اقتصاد، امنيت و فرهنگ دنيا را به دست گرفته نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود دراين کشور است.

کوچکترين امکان تقلب و تخلف در انتخابات کشور وجود ندارد

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: هر کس در صحت انتخابات جمهوري اسلامي ترديد ايجاد کند ظلم وحشتناک به مردم، نظام اسلامي و به کشور کرده و اين امر، تحميل بدترين هزينه به ملت و جايگاه بين‌المللي کشور است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها