عصر آذربایجان

گزارش خبر

موانع ارائه تسهيلات به صاحبان واحدهاي توليدي برداشته مي‌شود

وزير نيرو در اردبيل:

1395/07/18

وزير نيرو گفت: يکي از اولويتهاي دولت يازدهم حمايت از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي است و با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده موانع توليد در کشور برداشته مي‌شود.

گروه خبر: وزير نيرو گفت: يکي از اولويتهاي دولت يازدهم حمايت از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي است و با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده موانع توليد در کشور برداشته مي‌شود.
حميد چيت‌چيان در بازيد از کارخانه تسنيم‌نوش در اردبيل اظهار داشت: يکي از اولويتهاي دولت يازدهم حمايت از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي و رفع موانع توليدي است که در اين زمينه تاکنون اقدامات خوبي انجام شده و با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده موانع ارائه تسهيلات به واحدهاي توليدي برداشته مي‌شود و وزارت نيرو اهتمام ويژه‌اي براي انتقال حقابه استان اردبيل از ارس و قزل اوزن دارد و در اين زمينه تمهيدات لازم انجام شده تا بتوانيم اقدامات اساسي را در حوزه آب اين استان انجام دهيم. وي با اشاره به اينکه تاکيدات نماينده ولي فقيه در استان اردبيل و امام جمعه اردبيل نسبت به انتقال حقابه استان اردبيل از قزل اوزن و ارس براي ما مهم است، افزود: در اين راستا در صدد هستيم تا انتقال آب در مدت زمان مناسبي فراهم آيد چراکه استان اردبيل يکي از مناطق کم آسيب‌ کشور در حوزه منابع آبي است و بايد اين امر در مسير بهره‌‌برداري قرار بگيرد. وزير نيرو بيان کرد: امروز سفري دو روزه به همراه هيئتي از وزارت نيرو به اردبيل داريم تا بتوانيم از نزديک در جريان مشکلات حوزه آب اين منطقه قرار گرفته و تمهيدات و تصميمات لازم براي ساماندهي نواقصات و مشکلات آب اين منطقه را انجام دهيم. چيت‌چيان از برنامه‌ريزي وزارت نيرو براي حمايت از سرمايه‌گذاري انرژي‌هاي نو در کشور خبر داد و گفت: در اين زمينه تاکنون اقدامات سازنده‌اي انجام شده و در سال تحقق اقتصاد مقاومتي و اقدام و عمل وزارت نيرو اهتمام جدي دارد تا بتواند اقدامات اساسي انجام دهد. وي بيان کرد: مهم‌ترين رويکرد وزارت نيرو حمايت از انر‌ژي‌هاي تجديد پذير براي برق‌رساني است و در حال حاضر اين امر رويکرد مهم اين وزارتخانه است تا بتواند اقدامات خوبي براي گسترش انرژي‌هاي تجديد پذير در سطح کشور انجام دهد. به گزارش عصر آذربايجان به نقل از تسنيم،  وزير نيرو گفت: در اثر بروز خشکسالي‌هاي متعدد اخير منابع آبي کشور بسيار کمتر شده و نياز است مردم در مصرف آب مديريت لازم را داشته باشند تا بتوانيم با اين آسيب جدي در کشور با هماهنگي و آمادگي‌هاي لازم مقابله کنيم.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

موانع ارائه تسهيلات به صاحبان واحدهاي توليدي برداشته مي‌شود

وزير نيرو در اردبيل:
خروج

وزير نيرو گفت: يکي از اولويتهاي دولت يازدهم حمايت از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي است و با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده موانع توليد در کشور برداشته مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها