عصر آذربایجان

گزارش خبر

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:

1395/06/29

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.
آيت‎الله شيخ علي خاتمي در خطبه‎هاي نماز جمعه هفته گذشته اظهار داشت: 26 شهريورماه سال 1982 ميلادي سالروز قتل عام مسلمانان مظلوم در اردوگاه صبرا و شتيلا است که در اثر تجاوز رژيم غاصب صهيونيستي تعداد زيادي از مردم فلسطين آواره شدند.وي با بيان اينکه 90 هزار نفر در 12 اردوگاهي که احداث شده بود زندگي مي‎کردند، گفت: رژيم جعلي صهيونيستي در خفقان و سکوت معنادار استعمارگران به اين دو اردوگاه وارد و به مدت دو روز جنايت‎هاي مختلفي را انجام دادند.
آيت‎الله خاتمي گفت: 15 ذي‎الحجه روز بزرگداشت شعر و ادب فارسي و گراميداشت ياد و خاطره شهريار، شاعر ارزشمند کشور است که مقام معظم رهبري در اين زمينه تذکراتي دادند. وي با اشاره به 31 شهريور در تاريخ انقلاب اسلامي به عنوان آغاز جنگ تحميلي از سوي صدام به نمايندگي از استکبار شرق و غرب روسيه و آمريکا، گفت: با چراغ سبز آنها، به ايران از زمين، هوا حمله شد و در صدد بودند در نهايت در هفت روز ايران را تصرف کنند.
خطيب جمعه زنجان افزود: هشت سال توام با افتخار، مردم ولايت‏مدار ايران، مرد و زن و پير و جوان سينه خود را سپر کردند.امام جمعه زنجان ادامه داد: در تاريخ چند هزار ساله ايران بزرگ، اين کشور همواره در تهاجمات خارجي قطعه‎اي از خود را از دست داده است در حالي که در اين هشت سال وجبي از خاک کشور در دست دشمن قرار نگرفت.
به گزارش عصر آذربايجان به نقل از فارس، خطيب جمعه زنجان با گراميداشت ياد و خاطره شهداي منا، گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.وي با بيان اينکه در چند سال گذشته، 9 هزار نفر در اين مسافرت فدا شده‎اند، افزود: در سال 1390، يک هزار و 426 نفر در تونل، در سال 92 تعداد 270 نفر در رمي جمرات، در سال 93، حدود 340 نفر در آتش سوزي منا سوختند و در سال گذشته نيز 7 هزار نفر به شهادت رسيدند که بايد دنيا بيدار بوده و اجازه چنين اعمالي را به اين رژيم ندهند.وي با اشاره رسانه‎اي شدن فتواي مقام معظم رهبري در خصوص حج گفت: برخي روزنامه‎ها و خبرنگاران قلم به مزد به دروغ نوشتند که ايران گفته است ما نمي‎خواهيم مکه برويم و کربلا مي‎رويم که ثواب هزار برابري دارد و اين را به فتواي مقام معظم رهبري نسبت دادند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها