عصر آذربایجان

گزارش خبر

همايش بين‌المللي صخره‌نوردي در منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود

معاون فرهنگي منطقه آزاد ماکو:

1395/04/27

گروه خبر: معاون فرهنگي و اجتماعي منطقه آزاد تجاري صنعتي ماکو گفت: دومين همايش بين‌المللي صخره‌نوردي نيمه نخست شهريور ماه در ?? مسير منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود. گروه خبر: معاون فرهنگي و اجتماعي منطقه آزاد تجاري صنعتي ماکو گفت: دومين همايش بين‌المللي صخره‌نوردي نيمه نخست شهريور ماه در ?? مسير منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود.
جواد اسماعيل‌زاده در به برنامه‌هاي تابستاني منطقه آزاد تجاري صنعتي ماکو پرداخت و اظهار داشت: با توجه به اينکه بخشي از تابستان مصادف با ماه مبارک رمضان بود در 51 مسجد منطقه آزاد ماکو برنامه‌هاي قرآني براي اقشار مختلف برگزار شد که در اين ايام تعدادي از فعالان حوزه قرآن تجليل و تعدادي نيز در روزهاي آتي تجليل مي‌شوند. وي افزود: سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي ماکو به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ايام تابستان اقدام به راه‌اندازي فرهنگ‌خانه در 15 بخش از منطقه آزاد کرده است که بسياري از آنها مدرسه هستند. معاون فرهنگي و اجتماعي منطقه آزاد تجاري و صنعتي ماکو بيان کرد: در قالب اين فرهنگ‌خانه‌ها آموزش‌هاي کسب مهارت توسط اساتيد مجرب به منظور کمک به اشتغالزايي قشر جوان و نوجوان ارائه مي‌شود. اسماعيل‌زاده افزود: در تابستان امسال همايشي با عنوان ازدواج آسان براي ايجاد انگيزه در جوانان براي گرايش به ازدواج برگزار مي شود که در آن تعاليم قرآني و ديني در رابطه با ازدواج و نيز روش هاي صرف هزينه کمتر بيان مي‌شود. وي برگزاري نمايشگاه مواد مخدر را از ديگر برنامه‌هاي ايام تابستان در منطقه آزاد  ماکو خواند و تصريح کرد: توجه به ورزش‌هاي محلي از برنامه‌هاي منطقه آزاد ماکو در تابستان امسال است و نيز با همکاري اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش، در ورزش‌هاي واليبال و فوتبال استعداديابي در 15 مدرسه صورت گرفته و با استفاده از مربيان مجرب آموزش هاي لازم ارائه مي‌شود. به گزارش عصر آذربايجان به نقل از تسنيم  اسماعيل‌زاده خاطرنشان کرد: دومين همايش بين‌المللي صخره‌نوردي شهريور ماه در 15 مسير منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

همايش بين‌المللي صخره‌نوردي در منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود

معاون فرهنگي منطقه آزاد ماکو:
خروج

گروه خبر: معاون فرهنگي و اجتماعي منطقه آزاد تجاري صنعتي ماکو گفت: دومين همايش بين‌المللي صخره‌نوردي نيمه نخست شهريور ماه در ?? مسير منطقه آزاد ماکو برگزار مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها