عصر آذربایجان

گزارش خبر

رونق چرخه اقتصاد داخلي زمينه ساز حل مسائل اقتصادي و مالي

رونق چرخه اقتصاد داخلي زمينه ساز حل مسائل اقتصادي و مالي

1397/04/17

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه به مشکلات اقتصادي اشاره کرد و گفت: زماني مي‌توان گفت مسائل اقتصادي و مالي برطرف شده که مسئولان نيز از کالاهاي داخلي حمايت کنند تا چرخه اقتصاد داخلي رونق گيرد.

به گزارش عصرآذربايجان، حجت الاسلام والمسلمين سيد مهدي قريشي در خطبه هاي نماز جمعه اروميه با تاکيد بر اينکه هدف دشمنان خدشه دار کردن اتحاد و ايجاد تفرقه در جامعه اسلامي است، اظهار داشت: دشمنان اين مردم و نظام قصد دارند با افزايش فشارهاي اقتصادي، اتحاد مردم و مسوولان را از بين ببرند و از اين طريق به نظام اسلام ضربه بزنند. وي ادامه داد: در اين راستا مردم و مسوولان بايد حفظ انسجام ملي را در اولويت قرار دهند و دشمنان بدانند که مردم اساس و پايه هاي اين نظام هستند و تمامي مسوولان اين نظام نيز همگي توسط مردم انتخاب مي شوند. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي يادآور شد: دشمنان به دنبال ايجاد فاصله بين مسئولان نظام و مردم هستند و مي‌خواهند با اين موضوع سبب تفرقه‌افکني در ميان عموم شوند ولي مردم بايد بيش از پيش آگاهي خود را افزايش داده و در مقابل اين مسائل ايستادگي کرده و وحدت خود را حفظ کنند. وي با بيان اينکه مردم و مسوولان بايد آموزه هاي قرآني را سرلوحه کارها و برنامه هاي خود قرار دهند و از تدابير قرآني و دستورات خداوند متعال براي هدايت امور و گذر از موانع استفاده کنند، متذکر شد: اگر مردم و مسوولان اين اتحاد و انسجام خود را جهت عبور از موانع و مشکلات حفظ کنند، مي توان اقتدار و عظمت جمهوري اسلامي ايران را به دنيا نشان داد و حرف اول را در دنيا زد. خطيب جمعه اروميه يادآور شد: ملت ايران اسلامي در تمامي صحنه‌هاي اجتماعي، سياسي، دفاعي، اقتصادي و ديگر صحنه‌ها حاضر بوده‌اند و اتحاد و همدلي خود را به جهانيان نشان داده‌اند و امروز نيز اعلام مي‌کنيم همگي مطيع دستورات رهبري هستيم. حجت الاسلام قريشي  تصريح کرد: کشورهاي غربي به‌دنبال فشارهاي اقتصادي مي‌خواهند مردم را به تنگ آورند و در اين ميان نيز عده‌اي هستند که به دنبال مذاکره با آمريکا هستند و اين موضوع در حالي است که هزينه تسليم شدن بيش از هزينه ايستادگي در مقابل دشمنان است. وي با تاکيد بر اينکه مردم از دولتمردان انتظار دارند تا موضع گيري قدرتمندي را در مقابل ياوه گويان و عوامل استکبار داشته باشند، ادامه داد: مسوولان نيز به اين امر توجه کنند که ايستادگي در مقابل دشمنان موجب سرافرازي ملت ايران مي شود و عزت و اقتدار ملت مسلمانان در مقابل دشمنان را افزايش مي دهد. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي با اشاره به هفته عفاف و حجاب ابراز داشت: موضوع عفاف و حجاب مسئله‌اي است که بايد در جامعه بسيار به آن توجه شود حال آن که جامعه ما اسلامي است و بيش از هر کشور ديگري بايد به اين مهم پرداخته شود. وي بر لزوم صرفه جويي در مصرف نعمات الهي به ويژه برق تاکيد و تصريح کرد: از تک‌تک شهروندان درخواست داريم که در صرفه جويي برق براي جلوگيري از قطعي‌ها اهتمام بورزند تا با مشکلي روبرو نشويم و اين امر با همکاري آحاد شهروندان امکان پذير خواهد بود.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها