عصر آذربایجان

گزارش خبر

فقرا در اولويت مصرف زکات هستند

فقرا در اولويت مصرف زکات هستند

1397/03/20

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و امام راحل بايد هميشه زنده و پايدار بماند.

آيت‌الله شيخ علي خاتمي در خطبه‌هاي هفته گذشته نماز جمعه شهر زنجان اظهار کرد: امام علي (ع به عنوان امام نخست شيعيان الگوي نمونه براي همگان هستند.
وي با اشاره به شرايط زندگي ايشان و تلاشي که در راستاي ترويج دين اسلام داشتند، بيان کرد: ديروز و روز بيست و يکم ماه رمضان در روز شهادت امام علي (ع احياي باشکوهي برگزار شد.
امام جمعه زنجان با آرزوي ثابت قدم بودن مردم روزه‌دار در ادامه راه ائمه معصومان (ع افزود: در واقع ماه رمضان طلايي‌ترين ايام براي کسب رضاي الهي است که اميدواريم با اين عزاداري‌ها اين مهم حاصل شده باشد.
آيت‌الله خاتمي با بيان اينکه رژيم صهيونيستي غده سرطاني در قلب جهان اسلام است، اضافه کرد: امروز مردم در راهپيمايي حضور پيدا کردند که نفرت خود را نسبت به جنايات اسرائيل نشان داده و صداي مظلوميت مردم فلسطين را به گوش جهانيان برسانند.
وي با اشاره به اينکه مبارزه با ظلم موضوعي فراموش نشدني است که امروز همين موضوع با حضور يکپارچه مردم به جهانيان ثابت شد، تصريح کرد: آنچه مسلم است، اگر در هر گوشه از جهان مظلومي باشد، حتي سياه‌پوستاني که در آمريکا با تبعيض زندگي مي‌کنند، ملت ايران حامي آنها هستند.
امام جمعه زنجان با بيان اينکه زندان گوانتاناما براي ما يک مسئله است، افزود: چرا بايد در اين زندان مسلمان و غير مسلمان بايد به طرز وحشيانه‌اي شکنجه شوند.
وي با اشاره به اينکه در زندان ابوغريب نيز شکنجه بسيار سختي به زندانيان تحميل مي‌شود، گفت: ملت ايران پشتيبان همه اين زندانيان است.
نماينده ولي فقيه در استان زنجان با بيان اينکه امروز حضور مردم در صحنه و شعار مرگ بر آمريکا و مرگ بر رژيم اشغالگر قدس براي آن بود که مردم بر اساس انديشه امام راحل و مقام معظم رهبري از مظلوم دفاع کنند، افزود: البته اين انديشه برگرفته از انديشه امام علي (ع بود که با صداي بلند نفرت خود را اعلام کردند.
آيت‌الله خاتمي با اشاره به اينکه مقام معظم رهبري در دو جلسه حساس يعني مسؤولان نظام و تشکل‌هاي سراسري دانشجويان، نقشه راه کشور تعيين کردند، اضافه کرد: در اين دو جلسه ايشان چند محور مهم از جمله دشمن‌شناسي، شناخت آرمان‌هاي انقلاب اسلامي را مورد تاکيد کردند و فرمودند که مردم و امت حزب‌الله بايد آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و امام راحل بايد هميشه زنده و باقي بماند و ما بايد با جان و دل آنها را حفظ کنيم.
به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس،وي عزت ملي و اعتماد ملي، حفظ استقلال را از موضوعات مورد تاکيد مقام معظم رهبري در ديدارهاي اخير خود و همچنين سالگرد ارتحال امام راحل عنوان کرد و گفت: به فرموده ايشان آزادي عمل و آزادي بيان و رفع تبعيض از موضوعاتي است که بايد در کشور مورد توجه قرار گيرد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

انتخابات آمريکا عمق فاجعه و مشکلات اين کشور را روشن کرد

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: انتخابات آمريکا عمق فاجعه و مشکلات اين کشور را روشن کرد و کانديداها در جريان انتخابات تمام مشکلات اين کشور را بيان کردند.

بسيج عمومي مستضعفين جهان در حال شکل‎گيري است

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: راهپيمايي اربعين حسيني مقدمه‎اي براي تشکيل بسيج عمومي مستضعفين در جهان محسوب مي‎شود.

عدم رعايت ايمني حادثه پلاسکو را به وجود آورد

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمني دشمن در زمينه خاک، آب، زمين و ملک نيست، بلکه دعواي اعتقاد و ايمان است.

پيروزي جبهه مقاومت آزادي تفکر بود

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در زنجان گفت: پيروزي جبهه مقاومت و آزادي حلب آزادي سرزمين و جغرافيا نبود، آزادي تفکر و پيروزي جبهه مقاومت بود.

آثار پر برکت مقاومت امروز در جهان نمايان شده است

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: اولويت نخست جهان اسلام و آزادي خواهان جهان، موضوع فلسطين و ايجاد فضاي همدلي براي تحقق اهداف والاي حمايت از مردم فلسطين و مبارزات حق‎طلبانه و عدالت جويانه آنها است.

مقاومت موجب عقب نشيني دشمنان مي‎شود

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه دراستان زنجان گفت:اگر در برابر دشمن ضعف نشان نداده و مقاومت کرديم، دشمن جرات جلو آمدن ندارد.

20 فروردين از روزهاي افتخار آفرين براي نظام اسلامي است

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: 20 فروردين سال 1385 يکي از روزهاي افتخار آفرين براي نظام اسلامي به عنوان روز ملي فناوري هسته‎اي است.

ارتش و نيروهاي مسلح قلعه محکم در برابر توطئه‎هاي دشمن هستند

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در زنجان گفت: ارتش و نيروهاي مسلح، سپاه، بسيج به عنوان قلعه محکم در برابر توطئه‎ها و تجاوزات متعدد دشمن محسوب مي‎شوند.

ضرورت توجه به مسئله استقلال در سند 2030

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان با محکوم کردن اقدامات تروريستي تهران گفت: جنايات اخير تروريست ها در تهران ناشي از خباثت و حقارت مباشران دشمنان ايران اسلامي است.

ضرورت صرفه_جويي در مصرف آب و برق

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: آمريکا پس از پيروزي انقلاب اسلامي با همه قدرت در برابر نظام اسلامي صف‎آرايي کرده است.

تلاش آمريکا منزوي کردن ايران است

نماينده ولي فقيه در زنجان:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان با بيان اينکه تلاش آمريکا منزوي کردن ايران است، گفت: حضور چشمگير سران کشورهاي مختلف در مراسم تحليف رياست‌ جمهوري نقشه آمريکا براي منزوي کردن کشور را ناکام گذاشت.

ضرورت انتقال فرهنگ ايثار و مقاومت به نسل‌هاي جامعه

نماينده ولي فقيه در زنجان تاکيد کرد
خروج

گروه خبر: نماينده ولي فقيه و امام جمعه زنجان بر ضرورت انتقال فرهنگ ايثار و مقاومت به نسل‌هاي امروز و آينده جامعه تاکيد کرد.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها