عصر آذربایجان

گزارش خبر

اجراي اقتصاد مردمي و مقاومتي در راستاي حل مشکلات اقتصادي مردم

اجراي اقتصاد مردمي و مقاومتي در راستاي حل مشکلات اقتصادي مردم

1397/03/06

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در آذربايجان_غربي گفت: مشکل اساسي کشور مشکلات اقتصادي است که بايد به اين مسائل بيشتر توجه کرد و بايد عرصه را براي مردم باز کنند به گونه‌اي که اقتصاد مردمي و مقاومتي در کشور اجرا شود.

به گزارش عصرآذربايجان، حجت الاسلام والمسلمين سيد مهدي قريشي در خطبه هاي نماز جمعه اروميه با بيان اينكه مسوولان کشور بايد به پشتوانه مردم و رهبري با قدرت و صلابت در مقابل ياوه گويان ايستادگي کنند، اظهار داشت: فرد مسلمان براي 2 بار از يک محل گزيده نمي_شود و مسوولان ما هم نبايد به همدستان استکبار اعتماد کنند زيرا اين افراد راستي و صداقت نمي دانند. وي ادامه داد: طبق فرمايش مقام معظم رهبري براي ادامه اين قرارداد با کشورهاي اروپايي نيز بايد تضمين هاي واقعي گرفته شود زيرا اين کشورها هم قابل اعتماد نيستند. وي با تاکيد بر اينکه مشکل اصلي مردم اقتصادي است، متذكر شد: دولت مردان بايد صحنه را براي حضور مردم باز کنند زيرا با اتحاد مردم و مسوولان بسياري از مشکلات جامعه حل مي_شود و مشکل اساسي کشور مشکلات اقتصادي است که بايد به اين مسائل بيشتر توجه کرد و بايد عرصه را براي مردم باز کنند به گونه‌اي که اقتصاد مردمي و مقاومتي در کشور اجرا شود. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي بيان کرد: اگر مسوولان و مردم با اتحاد به وظايف خود به درستي عمل کنند، در اين صورت خداوند متعال پشتيبان اين مردم و اين نظام خواهد بود. وي با بيان اينكه ماه رمضان فرصتي براي تقويت عبوديت و بندگي خداوند متعال است، تصريح كرد: مسوولان ما بايد از اين فرصت نهايت بهره را ببرند و بدانند مسوولي که اهل نماز و عبادت نباشد، نمي تواند به درستي خدمت کند از اين رو کساني که وظايف سنگين‌تر دارند بايد بندگي خود را در درگاه خداوند بيشتر کند تا بتوانند به مردم خدمت کند. حجت الاسلام قريشي با اشاره به حضور پر شور مردم در آيين تشييع حجت_الاسلام حسني، ابراز داشت: از مردم و مسئولان استان تشکر مي‌کنم که با وحدت و صميميت در مراسم حجت الاسلام حسني شرکت کرده و سنگ تمام گذاشتند و به خانواده بزرگوار اين روحاني عزيز و بزرگوار تسليت عرض مي‌کنم به ويژه همسرشان که از ايشان پرستاري مي‌کرد و از صداوسيماي مرکز استان نيز تشکر مي‌کنم که مراسم را به‌صورت شايسته پوشش داده و قبل از آن نيز اطلاع‌رساني کرند. وي در بخش ديگري از سخنان خود ابراز داشت: در آبان ماه خرمشهر سقوط کرد که رزمندگان اسلام بعد از 24 روز جنگ در 3 خرداد توانستند اين شهر را فتح کنند و بعد از فتح اين شهر در مسجد آن شهر نماز شکر به‌جاي آوردند و به گفته امام خميني (ره) خرمشهر را خداوند آزاد کرد و بعد از فتح خرمشهر تمامي نقشه‌هاي دشمنان نقش بر آب شد بنابراين فتح اين شهر بسيار حياتي بود. خطيب جمعه اروميه خاطرنشان كرد: رجزخواني آمريکا براي نااميدي مردم در مورد مسائل کشور با شکست روبرو مي‌شود و اگر مسئولان نظام وظايف خود را به‌صورت شايسته انجام دهند خداوند نيز پشتيبان آن‌ها خواهد بود و پيروزي نظام قطعي خواهد بود و نقشه‌هاي آمريکا نقش بر آب خواهد شد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها