عصر آذربایجان

گزارش خبر

قدرت دفاعي ايران به هيچ وجه قابل گفت‌وگو نيست

قدرت دفاعي ايران به هيچ وجه قابل گفت‌وگو نيست

1397/02/23

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه قدرت دفاعي کشورمان به هيچ وجه قابل بحث و گفت‌و‌گو نيست و اين مسئله را به صراحت و قاطعانه اعلام مي‌کنيم، گفت: بحث امريکا و ايران بر سر شخص و گروه نيست و مشکل آنها با نظام و انقلاب و ملتي که اين انقلاب را به پيروزي رسانده‌اند و اين بحث همچنان ادامه خواهد داشت.

آيت‌الله شيخ علي خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه شهر زنجان با اشاره به وعده انبياي الهي به ويژه پيامبر اسلام (ص) اظهار کرد: از بزرگ‌ترين اعمال امت من انتظار فرج آقا امام زمان (عج) است. وي با بيان اينکه انتظار فرج براي بندگان واقعي خداوند شيرين و لذت بخش است، تصريح کرد: البته اين انتظار براي کساني که خواهان عدالت نيستند نه تنها شيرين نيست بلکه تلخ هم به شمار مي‌رود. وي با اشاره به سالروز فتواي ميرزاي شيرازي در تحريم تنباکو اظهار داشت: ميرزاي شيرازي با فتواي خود در گوشه‌اي از شهر سامرا با دو خط نوشته همه اقدامات و نقشه‌هاي استعمار پير انگليس را نقش بر آب کرد طوري که حتي در قصر قاجار هم به اين فتوا عمل شد.
آيت‌الله خاتمي با اشاره به فرا رسيدن ماه مبارک رمضان گفت: بايد تلاش کنيم تا از فيوضات اين ماه مبارک به خوبي بهره‌مند شويم. وي در ادامه سخنان خود با اشاره به دشمني ديرينه امريکا با ملت ايران از همان روزهاي نخستين پيروزي انقلاب افزود: وقتي کشورمان به همت دانشمندان جوان به دانش هسته‌اي دست يافت دشمنان بحث گفت‌وگو را به طرق مختلف مطرح کردند. امام جمعه زنجان با بيان اينکه کشورمان براي نشان دادن حسن نيست و اينکه دشمن هميشه غير قابل اعتماد حاضر به مذاکره شد تا برخي خوش باوران متوجه اشتباهات خود شوند. وي با اشاره به اينکه برجام باشد يا نباشد دنيا به آخر نرسيده است، اظهار داشت: در برجام از طرف امريکا ذره‌اي سود و منفعت براي کشورمان به دست نيامد اما اقدام ترامپ و خروج از برجام همه کشورها را عليه اين کشور متحد کرد.
به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، نماينده ولي فقيه در استان زنجان با بيان اينکه امروز همه کشورهاي جهان به جز سه کشور از اين اقدام امريکا اظهار تاسف کردند، گفت: غير از رژيم صهيونيستي و عربستان و بحرين همه کشورها اين اقدام ترامپ را نادرست دانستند. آيت‌الله خاتمي به بيانيه دولت در زمينه خروج امريکا از برجام اشاره کرد و تصريح کرد: بيانيه دولت در راستاي منافع ملي و در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري صادر شد.
وي با تاکيد بر اينکه قدرت دفاعي کشورمان به هيچ وجه قابل بحث و گفت‌و‌گو نيست و اين مسئله را به صراحت و قاطعانه اعلام مي‌کنيم، اظهار داشت: بحث امريکا و ايران بر سر شخص و گروه نيست و مشکل آنها با نظام و انقلاب و ملتي است که اين انقلاب را به پيروزي رسانده‌اند و اين بحث همچنان ادامه خواهد داشت. وي تصريح کرد: بايد قواي سه گانه، احزاب و گروه‌ها و همه مسؤولان يکدل و متحد شوند و در مقابل زياده‌خواهي‌هاي دشمنان ايستادگي کنند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها