عصر آذربایجان

گزارش خبر

سربازان گمنام امام زمان سپر توطئه‌هاي دشمنان عليه کشور هستند

سربازان گمنام امام زمان سپر توطئه‌هاي دشمنان عليه کشور هستند

1397/02/09

گروه خبر: امام جمعه استان اردبيل گفت: سربازان گمنام امام زمان سپر توطئه‌هاي دشمنان عليه کشور هستند.

آيت‌الله سيد حسن عاملي در خطبه‌هاي نماز جمعه اردبيل با تبريک روز پاسداشت سربازان گمنام امام زمان (ع) به اين عزيزان از نقش عظيم و حياتي نيروهاي اطلاعاتي تجليل و اظهار کرد: آنها در برابر توطئه‌هاي بسيار پيچيده و وسيع و سازمان‌دهي شده از طرف سرويس‌هاي جاسوسي و خطرناک دنيا ايستاده‌اند. وي افزود: اگر اين توطئه‌ها خنثي نمي‌شد، حمام خون در کشور به راه مي افتاد و معلوم نبود کشور روي پاي خود بايستد؛ آنها همچنين در کشف و دفع باندهاي فساد اقتصادي نقشي بي بديل ايفا کرده‌اند. نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به خسارت بيش از 80 درصدي به باغات استان در سرماي اخير در خلخال و کوثر و مشگين‌شهر اظهار داشت: از مسؤولان استان مي‌خواهم با سهولت تمام و بدون اذيت و آزار، خسارت وارده را از صندوق بيمه و در صورت نداشتن بيمه از بودجه ستاد بحران استان، پرداخت نمايند. وي افزود: از آقاي استاندار مي خواهم که خودشان شخصا به اين پرداخت نظارت داشته باشند و باغداران عزيز و خانواده آنها را از نگراني بيرون بياورند. عاملي افزود: در اوضاع حساس منطقه ايجاد هرگونه تنش و اختلاف مذهبي، قومي و سياسي در داخل کشور از طرف هرکس باشد  خيانت و ظلم به کشور، ملت، نظام و انقلاب است؛ مخصوصا اگر اين کار از طرف دولت‌مردان باشد. امام جمعه اردبيل بيان کرد: متاسفانه مشاور رئيس جمهور در امور اقوام و مذاهب، اين هفته با سخني که هم از اساس باطل است و هم موسم  موسم چنين سخناني نيست، وحدت ملي و انسجام داخلي را نشانه رفت و اين چندمين بار است که او با سخنان اين‌چنيني هزينه سنگيني بر کشور تحميل و وحدت ملي را مورد هجمه قرار مي‌دهد. وي افزود: او و هرکس که با وي هم‌عقيده است براي هميشه بدانند که آذري، زبان مستقل نيست، لهجه است و گرامر آن به خوبي نشان مي‌دهد که از شاخه‌هاي زبان ترکي است. رئيس شوراي فرهنگ عمومي استان در بخش ديگري از خطبه‌ها  به مناسبت روز کارگر و روز معلم مدح بليغي از اين دو رکن اصلي توسعه و اقتصاد پايدار کرد و گفت: توسعه پايدار، چهار رکن دارد؛ نيروي انساني، علم و فن آوري، ابزارآلات و بُعد سخت‌افزاري، مديريت و اطلاعات، روز معلم و روز کارگر، روز علم و عمل، روز تجليل از دو عامل از عوامل چهارگانه اصل توسعه است. عاملي تأکيد کرد: مقام معظم رهبري فرموده‌اند "امروز شما در اين کشور ملاحظه کنيد! هر کس از کساني که به جايي رسيده‌اند و توانسته‌اند کار بزرگي بکنند و خدمت بزرگي انجام دهند - اين بزرگان، اين سرداران  اين شهدا، اين علما، اين برجستگان و فرزانگان و مسؤولان عالي‌رتبه، تا برسيد به شخص امام بزرگوار راحل - همه رهين منّت معلمان هستند". به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، امام جمعه اردبيل اظهار داشت: با مداحي و لفاظي  حق اين عزيزان ادا نمي‌شود؛ در خصوص کارگران لازم است معيشت مناسب با تورم تأمين و مخصوصا از اضاعه حقوق و تعدي و جفاء بعضي از کارفرمايان جلوگيري و از اضطرار کارگران سوءاستفاده نشود.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

گروه‌هاي تکفيري توسط آمريکا و با کمک آل سعود فرماندهي مي‌شوند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني آنها را با کمک آل‌سعود و مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.

خط مقاومت در منطقه شکست‌ناپذير است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه و امام جمعه اردبيل گفت: برخلاف نظر آمريکايي‌ها و برخي کشورها در باب حضور ايران در جنوب عراق بايد به صراحت گفت که اين حضور همراه با معنويت و اقبال خود عراقي‌هاست و به هيچ وجه با اسلحه و زور نيست.

آمريکايي‌ها نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: رأي به ترامپ افتضاح براي آمريکايي‌ها بود چرا که آنها ديگر نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند.

دولت و مجلس به نقض برجام از سوي آمريکا واکنش نشان دهند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: از دولت انتظار مي‌رود در برخورد با صاحبان حقوق‌هاي نجومي خارج از نوبت و در اسرع وقت پرونده‌هايي را تشکيل و آن را تحويل مراجع قضايي دهند.

نمايندگان مجلس و دولت براي نرخ گاز در مناطق سردسير تصميم‌گيري کنند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اردبيل از نمايندگان مجلس و دولت خواست به خاطر شدت برودت هوا در مناطق سردسير و مصرف بيشتر گاز، براي برخورداري از تخفيف ويژه در نرخ گاز تصميم‌گيري نمايند.

9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: 9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي در کشور بود.

اتصال راه‌آهن آذربايجان به استان موجب توسعه در منطقه مي‌شود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل از دستور اخير دولت مبني بر ممنوعيت تخريب خانه‌هاي خريداري شده حريم شيخ صفي به شدت انتقاد کرد و گفت: با وجود کارگزاراني که چنين تصميماتي را به دولت القاء مي‌کنند، دولت محترم احتياج به هيچ دشمن ديگري ندارد.

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت و از دشمنان سر سخت صهيونيسم بود.

ترامپ دستورات خطرناکي براي اقتصاد و حقوق بشر صادر مي‌کند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ به سرعت در حال محقق کردن وعده‌هاي انتخاباتي خود است و دستوراتي که براي اقتصاد و امنيت جهاني و حقوق بشر خطرناک است، صادر مي‌کند.

حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است.

ترامپ نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود در اين کشور است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ که سرنوشت اقتصاد، امنيت و فرهنگ دنيا را به دست گرفته نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود دراين کشور است.

کوچکترين امکان تقلب و تخلف در انتخابات کشور وجود ندارد

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: هر کس در صحت انتخابات جمهوري اسلامي ترديد ايجاد کند ظلم وحشتناک به مردم، نظام اسلامي و به کشور کرده و اين امر، تحميل بدترين هزينه به ملت و جايگاه بين‌المللي کشور است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها