عصر آذربایجان

گزارش خبر

نيروهاي اطلاعات در دادن صلاحيت به مسئولان مماشات نکنند

نيروهاي اطلاعات در دادن صلاحيت به مسئولان مماشات نکنند

1397/02/03

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه گفت: نيروهاي اطلاعات در دادن صلاحيت به مسئولين نبايد مماشات کنند.

حجت الاسلام سيدمهدي قريشي در جمع نمازگزاران اروميه اي با بيان اينکه نيروهاي اطلاعات خدمات زيادي به انقلاب کرده‌اند که به‌صورت گمنام خدمت مي‌کنند افزود: نيروهاي اطلاعات در دادن صلاحيت به مسئولان مماشات نکنند، و اگر اين کار را بکنند همچون خيانت به مردم بوده و بايد در نزد خداوند جوابگو باشد. وي با بيان اينکه وزارت اطلاعات توسط انقلاب و امام ايجادشده که و بايد هميشه انقلابي باشد و جناح چپ و راست در اين نيروها نبايد بيان شود ادامه داد: مسئولان بلند پايه و مردم نيز که مسئولين را انتخاب مي‌کنند بايد دقت کافي داشته باشند تا افراد امين مسئوليت را بر عهده بگيرند. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي خاطرنشان کرد: نيروهاي اطلاعات بايد جلوي فساد را بگيرند که فساد باعث بدبيني مردم به انقلاب مي‌شود که عامل فسادها تجمل ‌گرايي مسئولين است که بايد از بين رود. حجت الاسلام قريشي با بيان اينکه سپاه پاسداران اسلامي از ابتدا انقلاب اسلامي تاکنون خدماتي شاياني به کشور کرده‌ که مقام معظم رهبري نيز از سپاه راضي است اضافه کرد: مسئله معنويت و توسل به ائمه اطهار و خشوع بايد در ميان سپاهيان اهميت فرواني داشته باشد که سپاه پاسداران بايد علاوه بر داخل کشور بايد در مسائل خارج کشور نيز توجه کند که سبب سرافرازي و قدرتمندي نظام جمهوري اسلامي در تمام جوانب شود. امام جمعه اروميه با اشاره به اينکه امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بسيار قدرتمند بوده که توانسته وظايفي که بر عهده دارد به‌خوبي انجام دهد و اقتدار کشور را در منطقه ثابت کرده است گفت: ولايت حضرت ابوالفضل (ع) روز جانباز نام‌گذاري شده که مقام جانباز کمتر از مقام شهيد نبوده و رنج و درد را ساليان دراز تحمل مي‌کنند. وي اضافه کرد: مقام معظم رهبري در خصوص مقام جانباز فرموده‌اند که زبان ما عاجز است که مقام جانباز را توصيف کنيم که باوجود اين همه سختي که تحمل مي‌کنند هيچ‌وقت تسليم نمي‌شود و نماد مقاومت‌اند. امام جمعه اروميه در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه پيامبر اکرم (ص) فرموده‌اند که اعضاي بدن جانبازان  در جنگ و جهاد در دين از دست رفته‌اند زودتر فرد جانباز وارد بهشت مي‌شود گفت: مقام همسر جانبازان بسيار والاست که با خدمت به همسران جانبازان اجر و پاداش اخروي را بسياري کسب مي کنند. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از مهر، حجت الاسلام قريشي در ادامه خطبه هاي نماز جمعه افزود: مقام معظم رهبري در خصوص حمله آمريکا به سوريه فرمودند که رئيس‌جمهور آمريکا و  نخست وزير انگليس و  رئيس جمهور فرانسه جنايتکارند و نتيجه اين حمله شکست خواهد بود و نتيجه آن را خواهند ديد. امام جمعه اروميه با اشاره به فرارسيدن ماه شعبان خاطرنشان کرد: رجب و شعبان مقدمه‌اي براي استفاده از ماه رمضان است که بتوان از اين ماه به نحو احسن  استفاده کرده و از فضايل اين ماه بهره‌مند شد. وي اضافه کرد: بهترين عمل در ماه شعبان صدقه به فقرا و استغفار گناهان بوده و کسي که در اين ماه صدقه دهد خداوند اين صدقه را افزايش مي‌دهد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها