عصر آذربایجان

گزارش خبر

نمايش بصيرت مردم در 22 بهمن بار ديگر موجب نااميدي دشمن شد

نمايش بصيرت مردم در 22 بهمن بار ديگر موجب نااميدي دشمن شد

1396/11/29

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در آذربايجان_غربي و امام جمعه اروميه گفت: نمايش بصيرت مردم در 22 بهمن بار ديگر موجب نااميدي دشمن شد.

حجت الاسلام سيدمهدي قريشي در خطبه_هاي هفته گذشته نماز جمعه با قدرداني از مشارکت حداکثري و حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن اظهارداشت: اين حضور بار ديگر دشمنان را نااميد کرد و به دنيا نشان داد که مردم در راه دين و انقلاب هستند. وي با تاکيد بر اينکه مردم در شرايط حساس به وظيفه خود که پشتيباني از نظام اسلامي است عمل مي کنند  افزود: قدرداني از اين ملت بابصيرت و فهيم ضروري است و اگر چنين مردمي در زمان امامان و پيامبران وجود داشتند، زمينه پيروزي هاي بيشتر جبهه اسلام فراهم مي شد.
امام جمعه اروميه با تاکيد بر اينکه مشکلات موجود هرگز دل مردم را از انقلاب سرد نمي‌کند و هميشه در مسير هستند اضافه کرد: همانطور که مقام معظم رهبري فرمودند اين مردم به وظيفه خود عمل کردند و مسئولان نيز بايد ضمن پرهيز از اختلاف ها، براي حل و فصل مشکلات مردم تلاش کنند. 
حجت الاسلام قريشي در ادامه با اشاره به برنامه هاي بزرگداشت دهه فجر در سالجاري خاطرنشان کرد: هنر در دين ابزاري براي بيان دين و در مسير هدابت بشر باشد اما وقتي وسيله‌اي براي مبارزه با دين شد قابل تاييد اسلام نيست.
امام جمعه اروميه در ادامه با ابراز تاسف از غفلت برخي مسئولان در استان مبني بر اجراي برخي برنامه هاي دهه فجر با اجراي افراد غير انقلابي اضافه کرد: غفلت در اين شرايط قابل قبول نيست و بايد دست‌اندرکاران توسط مسئولين فرهنگي بازخواست شوند. نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي به رويدادهاي فرهنگي و هنري در ايام الله دهه فجر نيز اشاره کرد و افزود: هنرمندان نبايد در مسير تخريب دين و هويت اسلامي قرار بگيرند و مسئولان فرهنگي نيز بايد در اين زمينه هوشيار باشند.
حجت‌الاسلام قريشي، در بخش ديگري از خطبه هاي اين هفته نماز جمعه الگو و سرمشق زندگي مسلمامان را پيامبر اکرم(ص) و اهل‌بيت (ع) عنوان و تصريح کرد: توجه به نوع زندگاني و رفتار و عبادت پيامبر(ص) براي داشتن زندگي سالم و واقعي الزامي است.
به گزارش عصرآذربايجان به نقل از مهر، وي ادامه داد: دشمنان و استکبار جهاني در تلاش هستند تا ائمه معصومين را از زندگي مسلمانان حذف کنند و سبک زندگي ما را تغيير داده و هويت اسلامي را مورد هجمه قرار دهند. نماينده ولي‌فقيه در آذربايجان‌غربي، با اشاره به تلاش دشمن براي تغيير سبک زندگي، عنوان کرد: آن‌ها در تلاش براي تغيير الگوي مسلمانان است که بايد به آن دقت و توجه کافي شود. وي، اضافه کرد: روز ولنتاين که کاري براي تغيير نگاه مسلمانان است در همين راستا بوده و بايد اين مورد بيش از پيش مورد توجه واقع شود که جوانان و خانواده‌ها از داخل شدن در باتلاق غرب در امان باشند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها