عصر آذربایجان

گزارش خبر

مسئله مهم و اساسي امروز کشور اشتغال و بيکاري است

مسئله مهم و اساسي امروز کشور اشتغال و بيکاري است

1396/11/01

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه اگر وقتي نقد و انتقادي صورت مي‌گيرد، نبايد تبديل به تخريب شود، تصريح کرد: مسئله مهم و اساسي امروز کشور اشتغال و بيکاري است و همه بايد براي رفع اين مشکلات تلاش کنند.

آيت‌الله شيخ علي خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته زنجان با اشاره به اهميت تقواي الهي اظهار داشت: تقوي انسان را از گناه و معصيت دور و به خداوند متعال نزديک مي‌کند. وي ضمن گراميداشت روز هواي پاک و تاکيد بر لزوم حفظ محيط زيست ادامه داد: کره زمين فقط يک نمونه است که بايد براي حفظ آن تلاش کنيم.
امام جمعه زنجان در ادامه با اشاره به سالروز جنگ 22 روز غزه و تلاش رژيم غاصب و صهيونيستي براي از بين بردن مقاومت در اين منطقه کوچک گفت: رژيم صهيونيستي تلاش داشت دو ساعته اين منطقه را تصرف کند، اما با مقاومت مردم غزه پس از 22 روز نتوانست کاري از پيش ببرد. وي با بيان اينکه بنا بر ادعاي رژيم صهيونيستي اين رژيم يکي از مجهزترين ارتش‌هاي جهان را در اختيار دارد، تصريح  کرد: جنگ 22 روزه نصرت الهي بود و نشان داد که نتيجه مقاومت در مقابل دشمن پيروزي است.
آيت‌الله خاتمي در ادامه سخنان با تبريک فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت زينب (س) افزود: در کربلا به ظاهر نيروهاي حق شکست خوردند اما رشادت‌ها و شجاعت‌هاي بزرگ بانوي کربلا، پيام اين حادثه عظيم را به گوش جهانيان رساند و دشمن را رسوا کرد. وي با بيان اينکه حرکت درخشان حضرت زينب (س) در حادثه کربلا نشان دادند که زنان جايگاه ويژه‌اي در حوادث و اتفاقات دارند، افزود: زنان و بانوان در انقلاب اسلامي نيز جايگاه و نقش ويژه‌اي ايفا کردند. نماينده ولي فقيه در استان زنجان در ادامه با گراميداشت ياد و خاطره جان باختگان حادثه کشتي "سانچي" و تسليت به خانواده‌هاي جان باختگان اين حادثه گفت: آنها در اوج مظلوميت جان خود را در راه خدمت به وطن اهدا کردند. وي با بيان اينکه براي آنها سه افتخار بود، اظهار داشت: مرگ شهادت گونه در راه خدمت به کشور، جان باخت در آتش بالاي 900 درجه و غرق شدن در آب براي آنها افتخار بود و من اين حادثه دردناک به خانواده‌هاي داغدارشان تسليت عرض مي‌کنم.
آيت‌الله خاتمي در ادامه گريزي هم به حوادث اخير و اغتشاشات داشت و گفت: دشمن هميشه به دنبال توطئه عليه کشورمان و بايد اين مسئله مه را فراموش نکنيم اما بايد يادمان باشد برخي مشکلات نيز در کشور وجود دارد که بايد بر طرف شود. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، وي با تاکيد بر اينکه نبايد از ضعف‌ها و مشکلات خودمان غافل شويم، ادامه داد: همه مسؤولان و قواي سه گانه بايد براي حل مشکلات در کشور تلاش کنند و نبايد مشکلات را گردن همديگر بياندازيم.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها