عصر آذربایجان

گزارش خبر

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود

1396/10/24

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

آيت‌الله شيخ علي خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه زنجان با اشاره به 26 ديماه سالروز فرار شاه خائن اظهار داشت: شاه وقتي مي‌خواست از کشور خارج شود گفت که براي استراحت مي‌رود اما مي‌دانست که برگشتي در کار نيست. وي به سالروز شهادت نواب صفوي و يارانش گفت: اين انقلاب حاصل تلاش هزاران نفر از مردمي است که از ظلم و جور رژيم طاغوت به تنگ آمده بودند و شهيد نواب صفوي و يارانش با به ترور انقلابي حسن‌علي منصور پايه‌هاي رژيم ستمشاهي را به لرزه درآوردند. وي با اشاره به اينکه شهيد خليل طهماسبي از جمله ياران شهيد نواب بود که به دست رژيم شاه به شهادت رسيد، ادامه داد: شهيد طهماسبي از اهالي شهر کرسف در شهرستان خدابنده بود که از افتخارات مردم استان است. وي با بيان امروز حق براي ما ولي فقيه جامع الشرايط است، اظهار داشت: بايد مراقب باشيم تا زمينه فتنه در جامعه فراهم نشود چرا که در فتنه تشخيص حق و باطل سخت و مشکل خواهد بود. آيت‌الله خاتمي با بيان اينکه بايد گوش به فرمان ولي امر باشيم، تصريح کرد: وقتي که حق و باطل با در آميزد و مخلوط شود، زمينه فتنه فراهم مي‌شود. وي با بيان اينکه بايد حق و باطل را از هم تشخيص دهيم، ادامه داد: نبايد در فتنه‌ها گرفتار شويم، چرا که فتنه‌ها جامعه را به تباهي مي‌کشاند.امام جمعه زنجان در ادامه با اشاره به ديدار مردم قم با مقام معظم رهبري به مناسبت قيام 19 دي افزود: اگر در طول زمان رهبري بخواهيم 10 خطبه محکم و قراء را از ايشان نام ببريم همين سخنان ايشان در جمع مردم قم در هفته جاري است. وي با شاره به اينکه در فتنه اخير گروه‌ها و احزاب به ويژه آنهايي انصاف داشتند و ولايي بودند اقدامات اغتشاشگران را محکوم کردند، تصريح کرد: احزابي که ريشه ديني و مذهبي داشتند و جزو احزاب قديمي بودند در اين زمينه پيش قدم بودند. آيت‌الله خاتمي با بيان اينکه فتنه اخير نبرد ملت با افراد ضد ملت و اسلام با ضد اسلام بود، گفت: در طول سال‌هاي پيش از انقلاب و در مبارزات مردم با رژيم ستمشاهي هرگز به پرچم ايران جسارت نشد، اظهار داشت: اما در حوادث اخير پرچم کشور عزيزمان که منقش به الله اکبر توسط عده‌اي که ضد ملت ايران هستند به آتش کشيده شد. وي با بيان اينکه شعارها در فتنه 88 "نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران" بود اما در حوادث اخير شعار فتنه گران "نه اسلام نه قرآن جانم فداي ايران" بود، ادامه داد: افرادي که چنين شعارهايي مي‌دادند هيچ تعلق خاطري براي کشور نداشتند و بايد به اينها گفت که در 8 سال دفاع مقدس کجا بوديد. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، وي با تقدير از مردم هميشه در صحنه استان زنجان در محکوميت اقدامات اغتشاشگران ادامه داد: مردم زنجان با محوريت هيات‌هاي مذهبي اقدامات اغتشاشگران را محکوم کردند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها