عصر آذربایجان

گزارش خبر

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند

1396/10/17

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

آيت‌الله شيخ علي خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته زنجان با اشاره با اينکه نبايد از دشمنان غافل شويم، گفت: بايد هميشه و در همه حال مراقب دشمنان باشيم چرا که هميشه به دنبال دشمني است.وي با بيان اينکه دشمنان نمي‌خواهند که شما سر به تنتان باشد، ادامه داد: نبايد دشمن را هيچ وقت کوچک بشماريم و به آن اعتماد کنيم و بايد هميشه روحيه خود را در مقابل دشمن حفظ کنيم. امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن يک روز با فتنه، يک روز با جنگ سخت و يک روز با جنگ نرم تلاش دارد به نظام و انقلاب ضربه بزند، تصريح کرد: وقتي دشمن را کوچک بشماريم آن وقت دشمن از غفلت استفاده کرده و ضربه خواهد زد. وي با بيان اينکه دشمن هميشه دشمن است و در پي ضربه زدن به شماست  گفت: اين نشانه ناداني است که دشمن را خيرخواه خود بدانيم، اعتقاد و اعتماد به دشمن به نظام و انقلاب ضربه مي‌زند. آيت‌الله خاتمي با بيان اينکه دشمن حتي يک قدم هم از دشمني خود عقب ننشسته است و هميشه در تلاش براي ضربه زدن به نظام و انقلاب و ملت بزرگ ايران اسلامي است، افزود: در شب‌هاي سال نو ميلادي در فرانسه نا آرامي‌هاي زيادي شد و بيش از 510 نفر نيز دستگير شدند اما همين کشور عليه کشورمان و عده‌اي که در کشور ناآرامي راه انداختند، بيانيه مي‌دهد. وي با اشاره به سه پيام ترامپ در همان ساعات اوليه اغتشاشات در کشورمان گفت: دشمن مترصد است تا به هر نحو ممکن ضربه بزند و نبايد با برخي اقدامات اين فرصت را به دشمن بدهيم. نماينده ولي فقيه در استان زنجان در ادامه با تقدير از حضور به موقع و حماسي مردم در صحنه‌ها گفت: بعد از اتفاقات اخير دشمنان نظام و انقلاب فرانسه، انگليس، آمريکا و رژيم صهيونيستي جشن گرفته بودند اما حضور به موقع و حماسي مردم در جاي ايران اسلامي توطئه‌هاي آنها را خنثي کرد. وي با بيان اينکه پرچم نماد و هويت يک کشور است، گفت: در طول مبارزات انقلابي هرگز پرچم کشورمان که در آن نماد اسلامي هم نبود توسط انقلابيون آتش زده نشد اما در حوادث اخير عده‌اي به پرچم مقدس کشورمان که داراي اسماء جلاله است جسارت کردند. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، آيت‌الله خاتمي با بيان اينکه عده‌اي به مسجد، امامزاده و حوزه‌هاي علميه هم جسارت کردند و به اين امکانم مذهبي خسارت وارد کرده و آتش زدند، تصريح کرد: در قضاياي اخير نيروي انتظامي با متانت و صبورانه وارد عمل شدند و اقدام کرد و حضور بسيجي‌وار هيات‌هاي مذهبي در کنار مردم استان زمينه خنثي سازي توطئه‌هاي دشمنان شد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها