عصر آذربایجان

گزارش خبر

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:

1396/06/26

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

آيت الله علي خاتمي در خطبه‌هاي نماز جمعه شهر زنجان با اشاره به برگزاري حج اظهار داشت: به لطف پروردگار متعال، هدايت‌هاي رهبر معظم انقلاب و تلاش‌هاي نماينده ولي فقيه در بعثه مقام معظم رهبري حج، در کمال صحت و آرامش و آسايش برگزار شد.
وي با بيان اينکه امسال به برکت دعاي رهبر معظم انقلاب با برنامه ريزي خوبي برگزار شد، ادامه داد: حج امسال همان حجي بود که با حفظ عزت و حرمت برگزار شد. وي با بيان اينکه قبل از حج در فضاي مجازي شيطنت هايي عليه اين فريضه الهي انجام گرفت، افزود: متاسفانه عده اي عليه اين فريضه شيطنت هايي انجام دادند و به اين سفر معنوي حرف هايي زدند، که درست نبود.
امام جمعه زنجان با بيان اينکه قبل از عيد و در تعطيلات عيد نوروز حدود 7.5 ميليون ايراني به ترکيه، ايتاليا و کشورهاي ديگر سفر کردند  تصريح کرد: اين در حالي بود که کسي به اين سفرها واکنشي نشان نداد. آيت‌الله خاتمي با بيان متاسفانه براي سفر يک مسلمان به حج واکنش هايي انجام شد، اطهار داشت: برخي چنين اظهار مي‌کردند که حجاج پول خود را در شکم اعراب مي‌ريزند در حالي که براي سفرهاي خارجي و سفر 7.5 ميليون کسي چنين اظهار نطرهايي نکرد. وي با بيان اينکه امسال مقدمات حج 4 ماه ديرتر آغاز شد، ادامه داد: ما به حول و قوه الهي حج امسال منظم برگزار شد.
امام جمعه زنجان در ادامه با بيان اينکه يکي از ترفندهاي دشمنان سست کردن بنيان خانواده است، تصريح کرد: دشمنان تلاش دارند، با جنگ نرم بنيان خانواده ها را سست کنند تا به خواسته‌هاي خود برسند. آيت‌الله خاتمي با تاکيد بر اينکه هر چه قدر بنيان خانواده محکم باشد  دشمنان در رسيدن به هدف خود با شکست مواجه خواهند شد، افزود: بايد براي تحکيم بنيان خانواده‌ها تلاش شود.
به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، وي با اشاره به روز بازنشستگان گفت: بازنشستگان پس از 30 و چند سال بازنشسته مي‌شوند که بايد از تجربيات آنها به خوبي استفاده شود. امام جمعه زنجان در ادامه به جنايات "صبرا و شتيلا" اشاره کرد و گفت: جنايات اين دو اردوگاه در سکوت جوامع بشري و توسط رژيم کودک‌کش و جلاد صهيونيستي صورت گرفت.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها