عصر آذربایجان

گزارش خبر

مشارکت مردم در انتخابات تير خلاص از سوي مردم به دشمن است

امام جمعه اروميه:

1396/03/01

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: مشارکت پرشور در انتخاب تيري از سوي مردم به قلب دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به شمار مي‌رود.

به گزارش عصرآذربايجان، حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: کشورهاي دشمن و دوست به انتخابات امروز در ايران اسلامي چشم دوخته‌اند بنابراين مشارکت پرشور در انتخاب تيري از سوي مردم به قلب دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به شمار مي‌رود و به طور قطع شادي دوست‌داران نظام و دين را به دنبال دارد همچنين انتخاب اصلح نبايد مغفول بماند.
اين استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينکه در  برخي از کشورها انتخابات به خوبي ايران اسلامي برگزار نمي‌شود، ادامه داد: حال آنکه اين رويداد سياسي و اجتماعي و عبادي در فضايي با نشاط و سالم در کشور ما برگزار مي‌شود همچنين بايد توجه کرد که پيروز نهايي در اين رويداد عظيم آحاد مردم هستند بنابراين انتظار وجود دارد که کانديداهاي انتخابات و هم طرفداران آنها نيت خود را به معناي واقعي کلمه خالص کنند و در راه الهي گام‌هاي بلندي بردارند.
امام جمعه اروميه با اشاره در پيش بودن ماه رمضان اضافه کرد: ماه رمضان ماه بندگي براي خداوند متعال به شمار مي‌رود بنابراين بايد به صورتي در اين روزها رفتار و کردار داشته باشيم که موجبات رضايت ذات اقدس الهي فراهم شود. حجت الاسلام قريشي با تاکيد بر اينکه در سايه حضور حداکثري مردم، نامزدهاي اصلح در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا انتخاب مي شود، اضافه کرد: عمل صالح، تعيين کننده معيار گزينش داوطلبان است و مردم بايد به اين معيار توجه کنند.
نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي با اشاره به اينکه خادمان مردم، موهبت خداوند را به دست مي آورند، اظهار کرد: داوطلبي که در انتخابات پيروز مي شود، بايد شکرگزار خداوند باشد که لياقت خدمت به مردم را پيدا کرده و نامزدي که راي نياورده نيز بايد شکرگزاري کند که تقدير الهي نصيب اش شده و بار سنگيني از دوش وي برداشته شده است.
وي با بيان اينکه مسئله سفر حج تمتع توسط مسئولان نظام حل شده است افزود: عده اي قصد دارند تا با تبليغات عليه فاجعه منا مردم را از رفتن به اين سفر معنوي بازدارند ولي بايد بدانيم که مسئله حج يک مسئله واجب شرعي بوده و هر کسي توان دارد بايد به اين سفر اعزام شود.
نماز جمعه هفته گذشته به امامت حجت_الاسلام سيدمهدي قريشي و با حضور خيل عظيم مردم مومن و نمازگزار اروميه در مصلي امام خميني(ره) اين شهرستان برگزار شد.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها