عصر آذربایجان

گزارش خبر

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را از هر خطري بيمه کرده است

امام جمعه اردبيل:

1396/02/04

گروه خبر: امام جمعه اردبيل گفت: رکن رکين انتخابات تمکين در برابر قانون است و عصيان در برابر قانون مساوي با ديکتاتوري است.

گروه خبر: امام جمعه اردبيل گفت: رکن رکين انتخابات تمکين در برابر قانون است و عصيان در برابر قانون مساوي با ديکتاتوري است.
آيت‌الله سيد حسن عاملي در خطبه‌هاي هفته گذشته نماز جمعه اردبيل حادثه سيل آذربايجان شرقي را به اهالي آن استان مخصوصا اهالي محترم آذرشهر و عجب شير تسليت گفت و اظهار کرد: تدبير مضاعف بعد از 40 سال تجربه از مسؤولان مورد انتظار است.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل بيان کرد: رکن رکين انتخابات تمکين در برابر قانون است و عصيان در برابر قانون مساوي با ديکتاتوري است يکي از ارکان مهم نظام و انتخابات، شوراي نگهبان است و اين شورا با راي قاطع اين ملت به قانون اساسي، به تصويب ملت رسيده است و لذا بي اعتنايي به حکم شوراي نگهبان بي اعتنايي به حرمت و شأن ملت است.
عاملي با اشاره به دوم ارديبهشت روز تأسيس سپاه پاسداران در سال 1358 گفت: اين مجموعه عظيم، انقلاب اسلامي را از هر خطري بيمه کرده است اين مجموعه در عرصه نظامي، علمي و اقتصادي خدمت بي نظيري به کشور اسلامي نموده و غرور مقدس ملت ما را احياء کرده است. هر کجا خطري نظام را تهديد کرده، سپاه با تمام توان در آنجا حاضر شده است.
وي افزود: قرارگاه خاتم‌الانبياء در محاصره اقتصادي خدمات محيرالعقولي انجام داده است اين مجموعه با ساخت سد، نيروگاه، کشتي‌هاي غول پيکر، سکوهاي بسيار حساس نفتي روي دريا، اسلحه‌هاي مدرن، هواپيما، موشک، پهپاد، قطعات حساس ماشين‌هاي صنعتي، پالايشگاه، پتروشيمي، خودروهاي نظامي و... خار چشم محاصره کنندگان اقتصادي شده است.
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل ادامه داد: در آخرين اقدام، قرارگاه خاتم‌الانبيياء  از سامانه مدرن بازرسي کانتينرهاي ايران که قابليت تصويربرداري پر سرعت و آني از کاميون‌ها، کانتينرها و نمايش محتويات بار به اپراتور را داشته امکان بازرسي و کنترل کالاها را بدون بازکردن کانتينرها و در کمترين زمان ممکن فراهم کرده و حجت را بر دولتي‌ها جهت ممانعت از کالاي قاچاق فراهم کرده است.
عاملي از مسؤولان استاني که زمينه سرمايه‌‌گذاري عظيم قرارگاه خاتم‌الانبياء در نيروگاه را فراهم کردند، تشکر کرد. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري يادآور شد: انتخابات نعمت بسيار بزرگ خداوند بر ملت ماست که در اثر خون شهيدان و قيمت بسيار سنگين به دست ما رسيده است ملت ما از طريق انتخابات در مديريت کشور حضور دارد ملت ما مي‌تواند از طريق انتخابات نوع سليقه سياسي، مديريتي و اقتصادي را انتخاب کند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

گروه‌هاي تکفيري توسط آمريکا و با کمک آل سعود فرماندهي مي‌شوند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: کشورهاي اسلامي همگي با يک دشمن مشترک به نام گروه‌هاي تکفيري و در راس آنها داعش روبه‌رو هستند که استکبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي صحنه گرداني آنها را با کمک آل‌سعود و مزدوران منطقه‌اي‌شان برعهده دارند.

خط مقاومت در منطقه شکست‌ناپذير است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه و امام جمعه اردبيل گفت: برخلاف نظر آمريکايي‌ها و برخي کشورها در باب حضور ايران در جنوب عراق بايد به صراحت گفت که اين حضور همراه با معنويت و اقبال خود عراقي‌هاست و به هيچ وجه با اسلحه و زور نيست.

آمريکايي‌ها نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: رأي به ترامپ افتضاح براي آمريکايي‌ها بود چرا که آنها ديگر نمي‌توانند مدعي دموکراسي در دنيا باشند.

دولت و مجلس به نقض برجام از سوي آمريکا واکنش نشان دهند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: از دولت انتظار مي‌رود در برخورد با صاحبان حقوق‌هاي نجومي خارج از نوبت و در اسرع وقت پرونده‌هايي را تشکيل و آن را تحويل مراجع قضايي دهند.

نمايندگان مجلس و دولت براي نرخ گاز در مناطق سردسير تصميم‌گيري کنند

امام جمعه اردبيل:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اردبيل از نمايندگان مجلس و دولت خواست به خاطر شدت برودت هوا در مناطق سردسير و مصرف بيشتر گاز، براي برخورداري از تخفيف ويژه در نرخ گاز تصميم‌گيري نمايند.

9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: 9 دي روز وحدت و هماهنگي تمام سلايق سياسي در کشور بود.

اتصال راه‌آهن آذربايجان به استان موجب توسعه در منطقه مي‌شود

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل از دستور اخير دولت مبني بر ممنوعيت تخريب خانه‌هاي خريداري شده حريم شيخ صفي به شدت انتقاد کرد و گفت: با وجود کارگزاراني که چنين تصميماتي را به دولت القاء مي‌کنند، دولت محترم احتياج به هيچ دشمن ديگري ندارد.

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت بود

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از حاميان فلسطين و مقاومت و از دشمنان سر سخت صهيونيسم بود.

ترامپ دستورات خطرناکي براي اقتصاد و حقوق بشر صادر مي‌کند

امام جمعه اردبيل:
خروج

امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ به سرعت در حال محقق کردن وعده‌هاي انتخاباتي خود است و دستوراتي که براي اقتصاد و امنيت جهاني و حقوق بشر خطرناک است، صادر مي‌کند.

حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن نشان از اقتدار ملت است.

ترامپ نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود در اين کشور است

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: ترامپ که سرنوشت اقتصاد، امنيت و فرهنگ دنيا را به دست گرفته نمادي از واقع‌گرايي آمريکا و برخاسته از واقعيت‌هاي موجود دراين کشور است.

کوچکترين امکان تقلب و تخلف در انتخابات کشور وجود ندارد

امام جمعه اردبيل:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: هر کس در صحت انتخابات جمهوري اسلامي ترديد ايجاد کند ظلم وحشتناک به مردم، نظام اسلامي و به کشور کرده و اين امر، تحميل بدترين هزينه به ملت و جايگاه بين‌المللي کشور است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها