عصر آذربایجان

گزارش خبر

پرستاران کارهاي خود را با اخلاص انجام دهند

امام جمعه اروميه:

1395/11/17

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه گفت: تمامي پرستاران بايد کارهاي خود را با اخلاص انجام دهند و اين شغل از همه لحاظ داراي ثواب دنيوي و اخروي است.

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه گفت: تمامي پرستاران بايد کارهاي خود را با اخلاص انجام دهند و اين شغل از همه لحاظ داراي ثواب دنيوي و اخروي است.
حجت الاسلام سيدمهدي قريشي در جمع نمازگزاران اروميه‌اي با تبريک سالروز ميلاد حضرت زينب کبري (س) اظهارداشت: آن بانوي والامقام در همه عرصه‌هاي زندگي الگويي کامل براي همه زنان در دنياست و بايد شاخصه‌هاي زندگي ايشان را در همه عرصه‌هاي زندگي به کار ببنديم. وي ادامه داد: پرستاري از همه لحاظ داراي ثواب دنيوي و اخروي است براي کسب اين پاداش بايد احکام شرعي که يکي از اساس‌هاي اين شغل است رعايت شود و مسئولان مربوطه به اين امر رسيدگي کنند و اگر در اين راستا موضوع محرم و نامحرم رعايت نشود عقوبت الهي را در پي دارد. حجت الاسلام قريشي با تبريک روز پرستار به اين قشر زحمتکش و خستگي ناپذير اضافه کرد: رعايت احکام الهي در هر شغل و صنفي بايد رعايت شود و هيچ کس نمي‌تواند به بهانه موقعيت شغلي بر خلاف دستورات الهي رفتار کند و در شغل پرستاري نيز با وجود اينکه حرفه‌اي مقدس و الهي است بايد شئونات اسلامي به دفت رعايت شود و نبايد به بهانه‌هاي مختلف حلالي حرام و حرامي حلال شود. امام جمعه اروميه در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به ايام دهه فجر افزود: انقلاب اسلامي به نظام منفور و فاسق 2500 ساله پهلوي پايان داد تا مردم ايران از شر ظلم و ستم دست نشانده‌هاي آمريکا و استکبار جهاني در امان باشند. حجت الاسلام قريشي اضافه کرد: حفاظت و پاسداري از آرمان‌ها و مقدسات نظام جمهوري اسلامي وظيفه ديني و انساني هر ايراني است تا با کوتاه کردن دست دشمنان داخلي و خارجي عزت و سربلندي را براي کشور به ارمغان آوريم. وي گفت: براي حفظ دين و نظام بايد تا پاي جان ايستادگي کنيم و اين ايستادگي را در جريان 8 سال جنگ تحميلي، فتنه سال 88، تحريم‌هاي اقتصادي و ديگر تحريم‌ها به همگان نشان داديم و با مقاومت خود به جهانيان فهمانديم که ما در مقابل مستکبران سرخم نمي‌کنيم و با آنان هميشه متقابله خواهيم کرد. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از مهر، نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: در راهپيمايي 22 بهمن ماه بر همگان از جمله پير و جوان، کوچک و بزرگ، مرد و زن وظيفه است شرکت کنند و در خيابان‌ها دست به دست برادران و خواهران خود همبستگي خود را به جهانيان نشان دهند تا دست طمع کاران را از ايران اسلامي دور سازند. حجت الاسلام قريشي در بخش ديگري از خطبه‌هاي هفته گذشته نماز جمعه اروميه اظهارداشت: در روزهاي اخير بارش برکات الهي سبب سفيد پوش شدن چهره شهر و منطقه ما شده است و به سبب اين نعمت الهي بايد سجده شکر به جاي آورد. وي افزود: ملت ايران امروزه بايد بيش از پيش معنويت و عبوديت خود نسبت به خداوند متعال را افزايش دهند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

لزوم کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه

امام جمعه اروميه تاکيد کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد براي کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه فکري کرد و در راستاي آن گام برداشت.

مهم‌ترين درس عاشورا ايستادن مقابل استکبار است

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: مهم‌ترين درس عاشوراي حسيني ايستادن مقابل ايادي استکبار جهاني است.

نبايد در عرصه‌هاي هسته‌اي ايران عقب‌نشيني کند

امام جمعه اروميه:
خروج

حجت‌الاسلام سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه هفته گذشته اروميه اظهار داشت: در زمينه‌ فعاليت‌هاي هسته‌اي نبايد مقابل سران کشورهاي غربي و آمريکا عقب‌نشيني کنيم.

بايد مقابل تحريف کلام امام خميني ايستادگي کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: بايد در مقابل تحريف کلام امام خميني به معناي واقعي ايستادگي کرد.

امام خميني (ره) با تشکيل بسيج انقلاب را بيمه کرد

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: بسيج مردمي در آذر سال ?? توسط امام خميني (ره) ايجاد و انقلاب اسلامي ايران را بيمه کرد.

جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد هستند

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: جمهوري‌خواه و دموکرات در آمريکا جملگي عليه ايران متحد بوده و دشمني آنان در طول تاريخ و انقلاب بدعهدي آنان ثابت شده و مسأله‌اي آشکار است.

اجازه ندهيم علاقه دانشجويان به انقلاب زدوده شود

امام جمعه اروميه:
خروج

گروه خبر: امام جمعه اروميه گفت: نبايد در روز دانشجو به برخي چهره‌‍‌ها اجازه دهيم که علاقه دانشجويان به انقلاب را بزدايند.

ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر روشن مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: ماهيت آمريکا روز به روز بيشتر براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن مي‌شود.

فعاليت 2400 هيات مذهبي در آذربايجان غربي

امام جمعه اروميه مطرح کرد
خروج

امام جمعه اروميه گفت: اينکه از اين استان با وجود 2 هزار و 400 هيأت مذهبي هيچ اثري در بازسازي عتبات عاليات ثبت نداشته، سبب شرمندگي است.

حفظ تقوا و حيا مانع از اجرايي شدن برنامه‌هاي دشمنان مي‌شود

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: با حفظ تقوا و رعايت حيا بايد مانع از عملي شدن برنامه‌هاي دشمنان در کشور شد.

ارتباط با آمريکا مستلزم دست کشيدن از دين و خون شهداست

امام جمعه اروميه:
خروج

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي گفت: اگر بخواهيم با آمريکا ارتباط برقرار کنيم بايد از دين خود دست برداشته و خون شهدا را ناديده بگيريم.

دهه فجر تجلي قدرت خداست

امام جمعه اروميه:
خروج

امام جمعه اروميه گفت: دهه فجر به معناي واقعي کلمه تجلي قدرت خداوند متعال است.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها