عصر آذربایجان

گزارش خبر

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:

1395/11/17

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.
آيت‎الله شيخ علي خاتمي در خطبه‎هاي نماز جمعه هفته گذشته شهر زنجان اظهار داشت: نيمه ماه بهمن، پنجم جمادي‎الاول سالروز ولادت با سعادت بانوي قهرمان کربلا، زينب کبري (س) است، جوانان بسياري مشتاق دفاع از حريم بيت عصمت و طهارت هستند و به مسئولان مراجعه مي‎کنند، اما با تدابير موجود نمي‏توان پاسخگوي اين جوانان پرشور بود. وي گفت: مقام معظم رهبري فرمودند: "زينب کبري (س) بانوي بزرگي بود و عظمت اين بانوي گرامي به خاطر موضع و حرکت عظيم اسلامي بر اساس تکليف الهي بوده و تصميم و نوع حرکت ايشان به اين روش  عظمت بخشيد". خطيب جمعه زنجان با تبريک اين روز به پرستاران، گفت: انصافا پرستاران در خدمت‏‌رساني همانند پروانه بوده و بيمارداري مي‎کنند. نماينده ولي فقيه در استان زنجان با اشاره به  17 بهمن سال 1366 به عنوان سالروز تشکيل نهاد مجمع تشخيص مصلحت نظام، گفت: تشکيل اين مجمع يکي از تدابير ارزشمند و ماندگار امام خميني (ره) بود و بعد از پيروزي انقلاب امام تعيين نظام حکومتي و قانون اساسي را مطرح کردند. آيت‎الله خاتمي با اشاره به 19 بهمن سال 57 به عنوان روز نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي، گفت: 12 تا 22 بهمن در اين سال پيروزي انقلاب اسلامي با شتاب جلو رفته و با وجود اينکه کسي پيش‎بيني نمي‎کرد نهضت انقلاب به پيروزي برسد، اما با اراده الهي اين امر محقق شد. وي افزود: بدنه ارتش مردمي بود و نيروي هوايي با درجه همافري در مدرسه رفاه در مقابل امام خميني (ره) رژه رفته و بيعت و اعلام وفاداري کردند که اين اقدام کمر طاغوت را شکست. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از فارس، خطيب جمعه زنجان گفت: 20 بهمن به عنوان سالروز تشکيل سازمان حفاظت اطلاعات است، سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است. امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه 21 بهمن سال 58 از روزهاي بسيار تاريخي انقلاب اسلامي است براي جلوگيري از ورود امام خميني (ره) به ايران، حکومت نظامي جدي‎تر شده و از ساعت چهار بعد از ظهر تا هفت صبح اعلام شد که مردم به خيابان آمده و حکومت نظامي را شکستند. آيت‎الله خاتمي ادامه داد: تصميم الهي امام خميني (ره) موجب شد تا با قدرت و قاطعيت نقشه دشمن خنثي شده و حضور مردم در صحنه موجب پيروزي انقلاب اسلامي شد. وي با بيان اينکه شعار الله‎اکبر مردم ايران به عنوان رمز پيروزي امسال نيز در پشت بام‌ها فرياد زده مي شود، گفت: حضور پر رنگ و هوشيارانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن، ضروري است.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها