عصر آذربایجان

گزارش خبر

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:

1395/10/19

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.
حجت الاسلام علي خاتمي در خطبه هاي پيش از نماز جمعه هفته گذشته شهر زنجان با اشاره به هشتم ام ربيع الثاني سالروز ولادت باسعادت امام حسن عسگري(ع)، افزود: جامعه تشيع در غيبت کبري بر اساس چارچوبي که امام حسن عسگري(ع) ترسيم کرده ، حرکت کرده است. وي ادامه داد: امام حسن عسگري مي فرمايد در دوران غيبت به فقيه و مجتهد اسلام شناس که فهم عميق و کارشناسانه نسبت به دين داشته و و مطيع و تسليم دربرابر دستور خداوند است مراجعه شود. خاتمي گفت: حمايت از حجاب، اخلاق و تحکيم بنيان خانواده جزو مقدس ترين امور است و دولت، مجلس و مردم بايد از اين ارزش ها دفاع کنند. نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان همچنين به سالروز وفات حضرت معصومه(س) اشاره کرد و گفت:  10 دي ماه سال 201هجري قمري سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه(س) است که بنا به روايات در بيان مقام ايشان فرموده شده است که بيشترين شفاعت را در آخرت بعد از حضرت فاطمه زهرا حضرت معصومه(س) دارد. خاتمي در ادامه با اشاره به قيام 19 دي مردم قم در سال 56 گفت: 19ام دي ماه سال 56مصادف با قيام معترضانه مردم قم نسبت به چاپ مقاله اي توهين آميز به روحانيت  مراجع و امام خميني(ره) و مردم و مراجع قم در اعتراض به مقاله توهين آميز ساواک عليه مراجع قيام کردند و عده اي به شهادت رسيدند و همين قيام آغاز نهضت و جوشش مردم ايران بود. وي گفت: قيام خونين مردم قم سرآغاز حرکت هاي مهم و نويد بخش در شتاب بخشي پيروزي انقلاب اسلامي ايران بود. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از مهر، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شود و همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور  تلاش کنيم. خاتمي افزود: در ديدار اخير رهبر انقلاب با نخبگان و مدال آوران دانشگاه صنعتي شريف ايشان خطاب به جوانان فرموند آينده کشوردر سايه علم با توام با ايمان و معرفت اداره خواهد شد و پيشرفت علمي کشور نه تنها براي ايران بلکه به ساير کشورهاي اسلامي سودخواهد رساند. وي ادامه داد:  پيشرفت وتعالي کشور درسايه علم توام با معنويت است و جوانان هوشيار انقلابي باتکيه براين دو مهم در مسير سازندگي کشور بکوشند.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها