عصر آذربایجان

گزارش خبر

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:

1395/09/28

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

گروه خبر: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.
حجت الاسلام خاتمي علي خاتمي در خطبه هاي نماز جمعه هفته گذشته شهر زنجان، با اشاره به عمليات آزادسازي شهر حلب، افزود: حلب يکي از شهرهاي بزرگ سوريه است که خوشبختانه توسط رزمندگان اسلام طي روزهاي گذشته آزاد و پاکسازي شد. وي ادامه داد: آزاد سازي حلب يک پيروزي بسيار مهم و ارزشمندي است و اين شهر به عنوان اولين شهر صنعتي سوريه دشمن در صدد تصاحب آن بود تا با حماسه رزمندگان اسلام اين برنامه دشمن شکست خورد. خاتمي تلاش دولت هاي غربي و عربي و برخي کشورهاي منطقه را براي تحت تاثير قرار دادن دستاوردهاي بزرگ آزادسازي حلب، افزود: کشورهاي عربي و غربي و برخي کشورهاي منطقه نگران تروريست ها شده اند. پيروزي جبهه مقاومت در حلب سوريه عمق استراتژيک جمهوري اسلامي بود و تحرکات صورت گرفته در کشورهاي عراق و سوريه و ايجاد گروهک‌هاي تروريستي وتشکيل مثلث شوم تکفيري، عبري و آمريکايي همه براي فشار به انقلاب اسلامي ايران بوده است. نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند. خاتمي با بيان اينکه  اتحاد و وحدت بين مسلمين امري بسيار مهم و ضروري است که مقام معظم رهبري توجه ويژه اي به اين موضوع دارند، افزود: يکي از مهم ترين و بنيادي ترين دستورات پيامبر اکرم (ص) و قرآن کريم وحدت و يکپارچگي امت اسلام و پرهيز از تفرقه است. وي با بيان اينکه بايد مانع از سو استفاده دشمنان درباره اختلافات بين برداران ديني شويم، افزود: از اختلاف بين شيعه و سني جز دشمني هيچ چيز عايد مسلمين نمي شود و در اين امر آمريکا، اسرائيل و عربستان سه ضلع ايجاد دشمني در جهان اسلام هستند که همواره در صدد دشمني با اسلام هستند. نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان انقلاب اسلامي ايران، همه برنامه ريزي هاي دنياي استکبار را در عرصه جهاني بخصوص در جهان اسلام با شکست مواجه کرد، گفت: خروجي مکتب وحي، انقلاب اسلامي ايران است و امام  خميني(ره) و ملت ايران با تبعيت از پيامبر گرامي اسلام و ائمه اطهار(ع)در مقابل زورگويان و طاغوتيان ايستادند و آوزه اسلام را در دنيا طنين اندازد کردند. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از مهر، خاتمي خاطرنشان کرد: رزمايش مهمي که طي چندروزه گذشته توسط دلاور مردان ايران برگزار شد داراي پيامهاي زيادي براي کشورهاي منطقه و دشمنان کشورمان بود.

منبع :

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

بي‎کفايتي آل‌سعود موجب کشته شدن 7 هزار حاجي شد

نماينده ولي‌فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: بي‎کفايتي رژيم مسلمان‎کش آل‌سعود موجب شد تا 7 هزار نفر مظلومان و تشنه جان بدهند.

دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: دشمن به دنبال شبهه‎افکني درباره حضور ايران در سوريه است.

سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان قائل شدن حق وتو براي برخي از کشورها را از نقايص سازمان ملل عنوان کرد و گفت: سازمان ملل ابزار دست آمريکاي جنايتکار شده است.

ضرورت حضور گسترده و باشکوه در راهپيمايي 13 آبان

نماينده ولي فقيه در استان زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: توجه به بسيج دانش‏‌آموزي يک نوع سرمايه‎گذاري براي تربيت نيروهاي ولايي و مومن به انقلاب اسلامي به شمار مي‌رود.

اتحاد و انسجام در جهان اسلام يک ضرورت اساسي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اتحاد و انسجام در جهان اسلام به عنوان يک ضرورت مهم و اساسي مورد تاکيد است و همه بايد براي ايجاد و تقويت اين وحدت تلاش کنند.

حماسه 9 دي فراموش شدني نيست

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: حماسه 9 دي به عنوان روز حماسه مردم ايران در دفاع از حريم ولايت، فراموش شدني نيست.

همه بايد براي اقتدارو پيشرفت کشور تلاش کنيم

امام جمعه زنجان:
خروج

امام جمعه زنجان با بيان اينکه دشمن همواره تلاش کرده با ابزارهاي مختلف مانع از پيشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران شود، گفت: همه بايد براي اقتدار و پيشرفت کشور تلاش کنيم.

سپاه مولود و خاکريز دفاع از انقلاب اسلامي است

امام جمعه زنجان:
خروج

نماينده ولي فقيه در استان زنجان گفت: سپاه مولود و از برکات انقلاب بوده و خاکريز دفاع در عرصه‎هاي مختلف محسوب مي‎شود که همواره با حضور قوي و نيرومند توطئه‎ها را خنثي کرده است.

مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با اشاره به اينکه دلارها و پول‌هاي سعودي ترامپ را براي سفر به عرستان وسوسه کرد گفت: مدعيان حقوق بشر در مقابل جنايات عربستان در بحرين و يمن سکوت کردند.

حج امسال در کمال آرامش و آسايش برگزار شد

امام جمعه زنجان:
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان گفت: حج امسال به لطف هدايت هاي مقام معظم رهبري در کمال آسايش و آرامش برگزار شد.

امام جمعه زنجان:

همه بايد براي حل مشکلات کشور تلاش کنند
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با بيان اينکه نبايد با دعواهاي حيدري و نعمتي به نظام و انقلاب ضربه بزنيم، اظهار داشت: من مخاطبم يک عده و گروه خاص نيست بلکه بايد قواي سه گانه و همه گروه‌ها و مسؤولان تلاش کنند مشکلات برطرف شود.

امام جمعه زنجان:

فتنه زماني به وجود مي آيد که حق و باطل باهم مخلوط مي شود
خروج

گروه خبر: امام جمعه زنجان با تاکيد بر اينکه بايد مراقب فتنه ها باشيم، گفت: فتنه زماني به وجود مي‌آيد که حق و باطل با هم مخلوط مي‌شود.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها